Keresendő kifejezés: | Összes találat 244db (24 Oldalak) | Összes hír megjelenítése
Oldalak: ... 5 6 7 8 9 10 11 ...
2015.12.12-13. Fülöp Mihály Újonc, Serdülő Női Férfi Tőr Magyar Kupa
2015. február. 30
2015.12.12-13. Fülöp Mihály Újonc, Serdülő Női Férfi Tőr Magyar Kupát rendezett a BVSZ. A rendezvényen nagy létszámú induló vett részt. Köszönjük a Fővárosnak versenyünk támogatását.
2015.12.12. BVSZ-BSU Vívóedző képzés záró vizsga
Sikeres vizsgát tettek vívóedzőink 2015.12.12-én. A gyakorlati vizsga a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban volt az elméleti egy közeli közép iskolában. Gratulálunk a sikeres vizsgákhoz.
2015.12.05-06. GKK Reménység Kard Körverseny Gyermek Újonc Serdülő Női Férfi Kard Budapest Bajnokság
A hétvégén 3 korosztályban, 6 kard versenyt rendeztünk amely egyben Budapest Bajnokság is volt. Igen magas színvonalú döntőket láthattak a kilátogatók. Köszönjük a Fővárosnak versenyeink támogatását.
BSU-BVSZ Vívó Edző képzés-MÉG LEHET JELENTKEZNI
2015. . 14
2015.10.03-04. Felnőtt női-férfi párbajtőr válogató Budapest Bajnokság
2015. . 08
Több mint 400 fő vett részt hétvégén a Nemzetközi Női - Férfi párbajtőr Budapest Bajnokságon 17 országból vettek részt a sportolók a párbajtőr versenyeinken. A Budapesti Vívó Szövetség méltó emléket állított Kolczonay Ernő világbajnok és többszörös olimpiai érmes párbajtőr vívónak.
2015.10.03-04. Felnőtt női-férfi tőr válogató Budapest Bajnokság
2015. . 08
A hétvégén rendezte az UTE az MVSZ és a BVSZ a Felnőtt női tőr és Férfi tőr dupla válogatót, ami egyben Budapest Bajnokság is volt. A vasárnapi férfi tőr verseny Nagy Árpádnak állított emléket.